Új hozzászólás Aktív témák

  • attiLANte

    tag

    válasz Abu85 #14733 üzenetére

    Azért kell ez, mert rengeteg júzer panaszkodik telepítési hibára, közben a logokból kiderül, hogy 64 bites drivert raknak fel 32 bites rendszerre.
    Automatizálva ez nem fordulhat elő.

    Persze, csak user error helyett lesz egy másik esetleges hibaforrás (jó, tudom, kicsi az esélye, de...).

    az AMD-nek sem tetszik, hogy folyamatosan olyan panaszok miatt tesztel, amik tisztán júzer errorok
    Mellesleg ha a logokból tisztán látszik, hogy nem a megfelelő drivert telepítette a tisztelt felhasználó, akkor mit kell rajta még tovább tesztelni :F

    "Ha nem tetszik, akkor ott a support.amd.com. Onnan továbbra is lehet mindent szedni keverve."
    Mint ahogy azt írtam is az első mondatomban - nem figyelsz, csak mondsz/írsz... :DDD

    #14735:
    "A rosszabbik eset, amikor a user rátelepíti a drivert az előzőre. Ilyenkor a Display driver szintén nem települ, mert képtelen, de a többi frissül, mert azok mixelt csomagok. Ez persze szintén okozhat hibát, hiszen a 11.x-es CCC-t a 11.x-es DD-hez készítik."
    Az a gond, hogy az is a telepítő hibája, ha ezt megengedi - vagy hogy így működik.
    Innentől meg GOTO: "Automatizálva ez nem fordulhat elő.".

    Na, most már kiberzenkedtem magam.
    Kár is ezen morogni - így lesz, és kész. Részemről off vége... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák