Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejlesztő13

    tag

    válasz _Fefe_ #13561 üzenetére

    Köszönöm a segítséget de a nap végére sikerült megoldani. Az eszközkezelőben észlelte, hogy nincs telepített drivere a videokártyának majd jobb gomb / illesztőprogram frissítése / itt betallóztam azt a mappát ahol volt az új Catalyst és láss csodát frissítette. Igaz ekkor még csak a driver került fel a CCC még nem. Elnavigáltam ide --> 11-4_vista_win7_32-64_ccc_lang2\Packages\Apps\CCC2\Core-Static és telepítettem az itt található ccc-core-static.msi fájlal. Ekkor már volt Control Center de nem volt magyar. Elnavigáltam ide --> Packages\Apps\CCC2\Localisation\All és telepítettem a ccc-all.msi nevű fájlt aminek hatására már magyar volt a Control Center. Egyébként ha eltávolítom a drivert ahogy leírtad akkor nem marad egy mappa sem. Lényeg, hogy mostmár működik nem akarok vele szenvedni de a következő frissítésnél kipróbálom amit írtál!

    Roland06: Nekem pont csak az említett "AMD APP SDK Runtime" -ot rakta fel meg az ATI Telepítéskezelőt. Ezeken kívül semmit akárhányszor próbálkoztam. Szerintem próbáld ki amit írtam, ha nem sikerül akkor a _Fefe_ által leírtakat.

Új hozzászólás Aktív témák