Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #12483 üzenetére

    Visszatérve egy kicsit az UVD eventlog bejegyzésekhez:

    Letöltöttem egy friss, most megjelent Windows 7 SP1 "N" Ultimate x64-es MSDN ISO fájlt. Az N annyit jelent, hogy EU-s, legalábbis asszem EU-s jogi aggályok miatt Media Player nélküli Windows 7. Ergó nem csak arról van szó, hogy elindítja-e az ember, vagy sem, egész 1xerűen nincs benne a Media Player alkalmazás.

    Próbaképp feltettem.

    1.) A fenti ISO;
    2.) Alaplapi chipset driver (mert nélküle is volt UVD); de inkább legyen fent
    3.) Cata 11.2

    Express telepítést választottam, de 2db komponens hibára futott. AMD húzással... és a WMV9 vagy milyen videó gyorsítás. Lehet épp a Media Player hiánya miatt?! Passz. Lényegtelen. A driver felment és minden 1éb.

    Restart és rögtön volt is 5-6db UVD Eventlog bejegyzés. Már lexarom a hibát, mert regedit-el lehet ignorálni. Viszont nem értem, hogy egyeseknél miért nincs ilyen, másoknál meg raklapnyi log bejegyzés. Lásd itt a topic-ban is.

    Nem tudok rájönni a hiba okára.

    Ha driver, akkor nagyon bosszantó, hogy ez a bug már qrva régóta benne van a driver-ekben. Ha nem driver, akkor fingom sincs továbbra sem. De a Media Player-t, mint esetleges codec hiba forrást teljesen ki lehet zárni. Ez érdekelt most ebből a próbából.

    Ha valóban driver, akkor egyre jobban gondolkozom, hogy következő darab vas (mert Nekem csak egy darab vas, nem szenvedek jóindulatú ATI fetisizmusban ;) bizony nV fermi példány lesz. Már csak azért is, hogy ne haljak meg úgy, hogy soha nem volt nV kártyám, ill. ha vannak ott bug-ok, akkor mik. :)

    Szóval, baromira I DON'T KNOW WTF IS IT. :(((

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák