Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #11860 üzenetére

    Hát, ha valaki karban tartja a rendszerét, az én vagyok, és ha netezés közben/után bármi rendellenességet tapasztalok, már megy is vissza a tiszta partíció.
    Nekem nyugodtan gratulálhatsz, ha el sem olvasod (vagy nem fogod föl), amit írtam, ti. hogy NEM nekem volt problémám a 3650-nel. :P Anno 1950XT-vel volt, szintén tiszta rendszerre ref-t telepítve, aztán rendszer vissza, ASUS meghajtó, és minden OK (tehát minden ua. volt, csak a VGA-csomag Ref vs. ASUS). Mivel nyilván ezt sem olvastad (fogtad fel), anno teljes C csomagokat telepítettem még.

    kranazoli: Még csak-csak lenne, ha legalább felfogta volna, mire válaszol, vagy nem akarna olyasmit bebizonyítani, amit az élet többszörösen cáfolt. :DDD

    csucsbicep: Valami akkorit. Szerencsére dátumozottak a driverek.

    kisJack: Alkalmazásban.

    Milka 78: Lehet azért trükközni régi programokkal, pl. Abu85 segített anno Republic Commandonál, hogy le kell butítani a beállításokat, vsz. XIII-nál is (pedig pont azt akartam, hogy az anno butított grafikával tolt játékokban végre gyönyörködhessek :((( ). nVidiánál is előfordul ilyen, de azért nem annyira gyakori, hogy szinte minden régi játékot ki kelljen dobni, vagy ott hagyni a polcon, ahol nálam is szép rendben sorakoznak. Most mondjuk éppen nosztalgiagépem van, lehet, megtartom ilyesmire, ha egyszer tudok megint fejleszteni. :DDD

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák