Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz HSM #11313 üzenetére

    Azért játékban Nekem ennyire nem volt zavaró. Írtam Én is, hogy Nekem sem nyerte el a tetszésem egyelőre, de hozzátartozik az is, hogy bizony nem kevés FPS eséssel jár az eljárás egyelőre. Főleg annál game-nél, amit írtam STALKER Clear Sky. Game-ben az MLAA-s eljárás ennyire drasztikus dolgot nem művelt. (szerintem)

    Most már értem, hogy mire gondoltál és akkor miért is írtad. Hát nem tudom... Szerintem még finomodni fog ez az MLAA. Egyelőre akkor ugyebár kaptunk egy pipát, mindenféle állítási lehetőség nélkül, ill. alkalmazzuk olyan gamákban amelyekben talán nem is kellene.

    Elhiszem, hogy pl. AVP3-ban szépen muzsikál ez az eljárás.

    Erre a problémára meg a legegyszerűbb megoldás, ha vki azért próbálgatni akarja az MLAA, hogy létrehoz CCC-ben a játéknak egy profil-t. 2D-ben meg aktiválja az MLAA nélkülit, vagy elfogadja, hogy a béta GPU gyorsítást használó böngészők még bug-osak.

    PS:

    A böngésző sincs felkészítve MLAA-ra. ;) Ha fel lenne az sem nézne ki ennyire kakin. :)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák