Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Abu85 #11301 üzenetére

    "Egyébként ez az effekt azokra a játékokra való, ahol nincs lehetőség MSAA-ra. Ahogy elnézem a fejlesztők mentalitását a jövőben egyre több ilyen lesz."

    Ez oké, de a hajamra kenhetem, ha úgy néz ki tőle a kép, mint egy nagy maszat... Kicsit még tanulmányoztam még a 5850-es topicban leírt véleményemhez képest [link] a rendszert, és azt kellett észrevegyem, hogy a legnagyobb baj, hogy az AMD fejlesztői doksijaival ellentétben nem veszi észre rendesen még a kifejezetten kontrasztos éleket sem, mókásan néz ki, mikor pl. a Crysis-ben a veled szemben lévő ház szürke fala egészen perverz módon összemosódik a messzi távolban ringatózó zöld pálmafákkal... :C Nálam itt ment ki a biztosíték. Ez a rendszer így driverből bekapcsolva abszolút képrontó, nem javító. A recés élek is picit zavaróak, de meg se közelítik azt a borzalmat, hogy egy éles vonalat nem látok a képen, fakóbbak a színek, maszatos minden...
    Mondjuk az első "hivatalos" MLAA-s drivert még várom az 5850-re, de egyre pesszimistább vagyok ezzel kapcsolatban....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák