Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Dark KillerX #11112 üzenetére

    Megint azt látom, hogy HD58xx-on jó, HD57xx-en jó, de már jelezték a topicjában, hogy HD56xx-ra nem OK, ahogy anno HD46xx-ra is RivaTunert kellett használnom. De talán van remény, hogy majd HD68xx karikon is menni fog.

    Abu85: Engem az érdekel, hogy az ATT AVIVO-t használó, hiperfasza XCodere menni fog-e az új metódusokkal, vagy ez is kidobható. :F

    varsam: Érdekes. HD4870-nel minden játék megy régi ATT-szal is. :U

    HSM: Le szoktam szedni a meghajtókat, hogy ha vmi gáz van, utána tudjak nézni, és ne a levegőbe beszéljek. Mindenesetre a hotfixeket már a múlt hónapban, és most is hanyagoltam. Nevetségesnek tartom ezt a folyamatos javítgatást 1 hónapon belül. :((( Bár végül is azokat igazolják, akik szerint szar a meghajtó, mert ha jó lenne, nem kéne frissíteni sem. ;]

    janos666: Hát persze, aztán meg háborognál te is, amikor a zöldek azon röhögnek, hogy az AMD-sek mindig a csodadrivert várják. :DDD (De sosem kapják meg.) Tök érdekes, hogy amikor anno GTS2-m volt, vagy akár 1600Pro-m, akár évekig is ment minden szoftver egy meghajtóval, sosem kellett frissítenem. Persze akkor még nem nagyon volt net, és nem lehetett ömleszteni a selejtet. :(((

    Oliverda: Persze, senki nem kötelez, de ha bugos lenne valami szoftverem, csak le kellene töltenem, ez a trükk.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák