Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz rumkola #10993 üzenetére

    Ezt speciel az MS-től tudom (Nem erre voltam kíváncsi, hanem a DX11 működésére, mert a Radeonon csökken a sebesség, míg a GeForce-on nő, és mindezt a kódrészlet változtatása nélkül. Erre kérdeztem rá, hogy ez mitől lehet, amire jött a válasz, hogy szar a program.), mert a GFW live új verzióját erre a játékra foltozgatták. Azóta kevesebb embernek fagy. Egyszerűen a LP2-vel nem foglalkozik senki a fejlesztők közül, ami nem csoda, mert a konzolon megbukott a gém, és a PC-n sem számíthat sikerre a visszajelzésekből ítélve. Miért ölnék a pénzt a javításokba? Kompletten újra kellene írni az AI-t, hogy egyjátékos módban élvezhető legyen, a multinál pedig a teljes játékmenetet át kellene gondolni, mert mindenhol elég, ha egy helyben állsz és lősz, ugyanis végtelen újjáéledés van. Sikeresen meggyalázták a Lost Planet első részének hírnevét. Kb. ennyit ért el a folytatás.

    (#10992) KillBorn: Ugyanott lehet a kiterjesztést elvetni, ahol bekapcsoltad. A képernyőt kell kivenni a konfigurálóból.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák