Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10960 üzenetére

    A hardver (VGA) gyártójának kellene felelnie a meghajtók visszamenőleges kompatibilitásáért. Te is írtad, hogy 10.4-ig jó volt, aztán jöttek a remek fejlesztések, amelyek az AMD szerint olyan kiválóan megfelelnek a userek igényeinek. ;) (Tegnap próbálgattam újra a CC-t, kész rémálom volt! :DDD ;) ) Ne nyissuk újra a vitát, elmondtad, miért, de ez nyilvánvalóan nagyrészt igazolja az AMD felelősségét. De ha valaki vesz egy VGA-t, abban a reményben teszi, hogy azzal minden játékát futtatni tudja, amíg csak használja. Persze ezek az okvetlenkedő magyar userek nem cserélnek fél évente VGA-t, és juszt is a jobb játékokat preferálják az újabbak helyett. :N
    Mellesleg a VGA-gyártók ma még léteznek, a szoftvergyártók jó része meg nem, és míg a VGA gyártók visszafelé tudhatnák, milyen problémákat kell(ene) megoldani, addig a szoftverek írói több évre előre nem készülhettek föl minderre. Itt sajnos arról van szó, hogy a régi programokkal (a marketingesek szerint) nem játszanak ma már annyian, hogy akár egyetlen centet is ráfordítsanak ezek támogatására. De legyen igazad, és tegyék vissza vmikor a régi programok támogatását is a meghajtókba, csakhogy a CoD, amilyen régóta probléma van vele, és más régi játékok sem azt igazolják, hogy erre bármiféle törekvés lenne. :(((
    +1 dolog a játékírók mentségére: ugye tőlük (is) mindenki elvárja, hogy jó szoftvert írjanak, no de a játékosoknak a minél magasabb minőségben minél magasabb sebesség a lényeg. Tehát szerencsétlen játékírók optimalizálják a játékot, nehogy őket szidja mindenki, hogy mekkora hardverigénye van a szoftvernek, aztán meg pár év múlva őket szidják azért, hogy az újabb hardvereken (és esetleg OS-en) nem futnak rendesen (v. sehogy). Ezeknek a francos felhasználóknak egyszerűen nem lehet a kedvükre tenni. :Y :R
    No, csak a véleményemet mondtam el (Rumkola felhasználói vélekedését alátámasztandó), nem kívánok újabb vitát generálni. Tudom, hogy te a gyártó pártját fogod, és ismerem és megértem az érveidet (el attól még nem fogadom mindet). :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák