Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Abu85 #10843 üzenetére

    Feltettem a 10.9a-t. Ez még rosszabb mint az előző 10.7. :W Itt már csak 35-45% mennek a GPU-k. Gondolom a következőben már csak 20% fognak működni. :U
    Tehát kijelenthető, hogy a 10.9a valamiért trágyább a 10.7-hez képest MoH alatt. :F

    MoH téma:

    Szerintem szórakoztató lett a játék, és inkább legyen arcade mint olyan "komolyságos" mint a BC2. Elég vicces lett, játék alatt szórakozás helyett nagyrészt idegeskedtem. Pontatlan hitbox, éterben elvesző golyók, a mesterlövész fegyók lövedékei meg olyanok "U" alakot írnak le, hogy parittyával egyenesebbet dobok. Bezzeg az assault roham fegyók azok a világból kilőnek nyíl egyenesen. Nesze neked szimuláció. Jól elqúrták. Több mint fél évet toltam vele, 300h körüli játékidőt gyűjtögetve, szóval van rálátásom. mindenki isteníti, hogy a MoH jobb, de nem jobb. Ez legalább arcade, és a műfajon belül megállja a helyét, és persze kellőképpen szórakoztató is.
    Ez nem jelenti azt, hogy megveszem, de szerintem jobban szerethető a játékélmény mint a BC2-ben.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák