Új hozzászólás Aktív témák

  • zpc-ss

    csendes tag

    Sziasztok!

    S.O.S. segítségre lenne szükségem! :R :R :R

    Gayer mester jóvoltából :R végre nekem is ilyen karim van, de tegnap (vagy ma :F ) éjjel 3-ig görcsölve sem vergődtem vele zöldágra.

    A szitu:

    A gép zsír új, csak XP, Nero, Quick Time, meg alaplapi dolgok voltak fenn. A kapott lemezről szépen iskolás módon feltoltam a drájvereket, egyben, ahogy a telepítő magától csinálja. A baj az, hogy a CCC nem indítható, hibaüzenetet ad. Nézem, ez az 5.13-as catalyst, nosza próbáljuk a legújabbat (6.2) -> eredmény ugyanaz. :F
    Gondoltam, hátha nem teszi fel jól a .NET-et, telepítem azt külön -> a hibaüzenet eltünt, de nem is indul, hiába kattintgatok, próbálom indítani, villan egyet az egér, oszt annyi :F :F
    Próbáltam részletekben: csak drájver - OK, utána .NET - OK, ezután CCC (magyar) - nem működik :((

    De a java csak most jön:
    Olvasom, hogy francba a CCC-vel használjak ATI Tray Tools-t! Hurrá, ez biztos jó lesz... de nem! :(
    Az egész procedúrára azért lenne szükségem, hogy a TV-re ki tudjam nyomatni a képet: a Tray Tools-ban a display menüben lehetne aktiválni a TV kimenetett, de itt döbbenten látom, hogy a display 1 NEM AKTÍV (not conected!!), hanem csak a display 2 meg a TV :Y :Y
    Pedig a kis Syncmaster monitorom tuti az egyes kimenetre van kanócolva, még a Megjelenítés\Beállítások\Azonosítás szerint is... :F

    Plíííz segítsen valaki, mert már a fejem verem a falba :O :R


    [Szerkesztve]

    Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Új hozzászólás Aktív témák