Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz katt777 #10764 üzenetére

    És miből gondolod, hogy az itt olvasott hibák többsége a Catalyst-re vezethető vissza. Eleve a Visual C++ telepítése a telepítéskezelőben megy végbe. Egy csomó ember beszél arról, hogy a BF: BC2 kidobja a desktopra Radeonnal, de az elmúlt héten kiderült, hogy egyikük sem az AMD telepítőjével telepít, hanem az eszközkezelőben rakja be a drivert, majd úgy a CCC-t. Ettől függetlenül az AMD március óta csak azzal tesztel, hogy a bejelentett CTD hibákat reprodukálja, erre most kiderül, hogy júzer error az egész, és a normálisan telepített driver megoldotta a gondokat a visszajelzés alapján. Ezért nem szeretem, amikor nem a gyártó előírását követjük egy driver teelpítésénél. Ilyen hibákat szülhet. A telepítéskezelő hibaüzeneteire pedig 30 oldalnyi dokumentum van az AMD support oldalán. Ha nem megy fel, akkor nem kell rögtön alternatív módot keresni, hanem elég lenne csak olvasni. Én is szoktam ilyet csinálni, és sok mindenre választ találok, érdemes kihasználni az internet lehetőségeit. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogyan telepít, de nem biztos, hogy sokan tudják milyen bejegyzéseket hoz létre a driver, és a driverbe csomagolt programok egy része, amelyik a kézi telepítéssel nem is indulnak el.

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák