Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz katt777 #10726 üzenetére

    Bocs. Nem szeretem a római számokat. Az X3 (az űrös játék :D) egyébként megy Win7-en is. A Terrain Conflictnak csak a benchmarkját néztem. Az is futott. CCC nélkül nem néztem.

    Gondolom nem minden szinten jelenik meg a problémás effekt.
    Az AMD és az NV ki tudja javítani a problémát. A Republic Commando esetében volt róla szó, hogy minkét gyártó mellékelt egy kompatibilis bump map kódot, de mivel a játék támogatása leállt, így a fejlesztők nem építették be. Nyilván az NV és az AMD nincs felhatalmazva arra, hogy visszafejtse a játék forráskódját, és kiadjanak egy javítást a problémára. Ezek a hibák messze nem a VGA gyártókon múlnak. Amit tudnak driverből javítani azt megteszik, de ha a fejlesztő nem hajlandó egy javítást kiadni a problémára, akkor nem tudnak tenni semmit.

    A jövőben valószínűleg ez nem fordulhat elő, mert a DX10 eleve kőbe véset szabvány, ellentétben a régebbi verziókkal. Vagy támogatsz mindent, vagy semmit sem tud a kártyád. Kizárt, hogy ilyen előforduljon egy DX10-re írt játékkal.

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák