Új hozzászólás Aktív témák

  • chatran

    őstag

    válasz Lami66 #10 üzenetére

    Hasonló órám van nekem is. Nálad előjött az a hiba, hogy megáll a másodperc mutató? Visszavittem garanciában, állítólag cseréltek benne szerkezetet, de hamarosan ismét előjött a probléma. Ha izomból nekivágom valami puhának, párna, matrac, akkor egy darabig ismét működik, de pár nap után megáll. :(

    A Casio-val én először kb. 7 éves koromban kerültem kapcsolatba, mikor Karácsonyra kaptam egy ilyen kvarcjátékot. :D Nagyon sokáig működött, de sajnos már nincs meg.
    Aztán olyan 5-es koromban vettünk egy F-91W-t, ami annyira bevált, hogy nem is cseréltem le egészen 2010 februárjáig. Cikiztek is vele az ált iskolás osztálytársaim, hogy még mindig megvan. De nem szégyelltem, mert a gimnázium igazgatójának is ilyen volt, pedig megtehette volna, hogy Rolexet hordjon. :DDD
    Aztán 2010 elején lecseréltem a fent említett wave ceptor-ra. Nem volt rossz, de a fentebb leírt bosszantó hiba miatt nem volt az igazi.

    Ezért meg fogtok kövezni, de olyan 2015 nyarán véget ért nálam a Casio korszak, mikor lecseréltem egy Mi Band2-re. :B A Mi Band1-et még megúszta, mert azt még a bal kezemen hordtam. A 2-től kezdve viszont már kijelzője is volt, így fölöslegessé vált a külön óra. :( Onnantól meg már csak Mi Band-eket hordok.

    Mindkét Casio-m megvan a mai napig, jövő héten az F-91W-t elviszem elemcserére. Kell egy kis nosztalgia. :)

Új hozzászólás Aktív témák