Új hozzászólás Aktív témák

  • Beas N73

    csendes tag

    hát mindenki a saját felelöségére csinálja mind ezt mind más játék belenyulások pl fps szám kiirás feleleges grafikai elemek leszedését vagy fov váltást vagy prestige hacket
    ezek mint bannable a steamen de ugygondolom hogy ez megszokás kérdése és csak kényelmi funkciók mint péládul ha mondjuk nekem van egy nagyondrága egerem ami mondjuk a legjobb a piacon és saját markolatomra szabhatom másnak meg van egy gagyi pár százforintos pont annyira elöny mással szemben mint kényelmi funkciók

    én vállom belenyultam és 80 fovot használok ami azt eredményezi hogy a puska nem takarja el annyira képernyöt használhatnék 105 fovot is mert van rá lehetöség csak nekem ez egy kényelmi funció ugyanis és cod4ben megszoktam az engedélyezet 80fovot és ott igen proffeszinoálisan üztem az ipart és black opsba is belehetet állitani akkor itt miért nem?
    vállaloma felelöséget hogy steam bannol , lel ehet köpni stb de a steam is pontosan tudja hogy ilyen van hiszen egy populáris megoldásrólvan szó mégis a legutolsó patchben is meg hagyták ellentétben mondjuk a pingbar megoldással ugyanis standert 4 de régen ha átirtál egy számot 10lehetett

    tömöröen pedig eza véleményem:[link]

Új hozzászólás Aktív témák