Új hozzászólás Aktív témák

  • Geripapa

    aktív tag

    válasz BonFire #930 üzenetére

    Félreérted, sem szerkeszteni sem e-könyv formátummá nem akarom alakítani. Igazából nem is könyvekről van szó hanem pár oldalas pdf-ekről.
    Szóval azt találtam ki hogy a papír alapú szerződéseket, számlákat beszkennelem és calibrével rendezgetem, mivel így gyorsabban megtalálom ha kell, egyszerűbb keresni benne, ne beszélve arról hogy könnyebb továbbadni másolatot készíteni róla, stb... Szóval be van állitva a szkenner hogy egy adott mappába beszkenneli a dolgokat, ezt a mappát figyeli a Calibra majd mikor megnyitom akkor szépen beteszem a helyére az adatbázisba.

    És itt jön képbe az amit kérdeztem hogy többször előfordul hogy több levelet kapok egy nap. Ekkor kibontom őket beteszem a szkennerbe megnyomom a gombot és akkor egy pdf lesz az egész... Na ekkor jönne jól, a Calibren belül valahogy ketté lehetne vágni a pdfet.

    De ha nem hát nem... Akkor kettévágom más progival...De ezt szerettem volna megspórolni.

    Egyébként ha tudsz alkalmasabb programot a fentiek rendezésére szívesen veszem.

    Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

Új hozzászólás Aktív témák