Új hozzászólás Aktív témák

  • totasenior

    tag

    Szervusztok!

    Kérdés:
    Metaadatok szerkesztését követően a Calibre Libraryban, illetve az olvasó eszközön is (PB Touch Lux 3) a magyar nyelvű címek, valamint a magyar szerzők neve (a lengyelek is) ékezet nélkül jelennek meg.
    Hogyan lenne elérhető, hogy az ékezetes (és a speciális lengyel) karakterek helyesen jeenjenek meg a Libraryban, és az eszközön is. Eddíg átnevezéssel egyesével csináltam, de már untat. Van valamilyen beállítási lehetőség?

    Más:
    Ha valakit érdekelne (amennyiben még ez nem volt) az alábbi linket mellékelem:
    http://allesebook.de/anleitung/anleitung-coolreader-fur-neue-pocketbook-firmware-5-x-60942/
    Ennek alapján tettem fel az olvasómra a CoolReadert, megmaradt azt követően is, hogy ismételt FW frissítés történt.
    A gépemen hiába tettem láthatóvá a rejtett mappákat és fájlokat, az olvasó ilyenjei nem lettek elérhetőek. Végül a Total commander oldotta meg, ott is lehetővé kellett tenni a rejtett mappák megjelenítését (Beállítások->Általános beállítások->Képernyő-> itt pipa a "Rejtett fájlok megjelenítése" illetve a "Rendszerfájlok megjelenítése" ablakokba.
    (Bocs, ha fölösleges volt a fenti, "Más", a "Kérdés" ettől még érdekel).

    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák