Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    Lenne itt egy bug, Opera 11.00 böngésző alatt találtam meg, de szerintem más böngésző alatt is előidézhető. Tehát a "probléma" a következő: írok egy hszt, leokézom, elküldi rendesen, ha szerkeszteni akarom rámegyek a szerkesztésre, ez így rendben van. Viszont ha lejárt az öt perc és rákattintok a szerkesztésre (nem frissítettem az oldalt, tehát még látszik a szerkesztés gomb) akkor ugye kiírja, hogy már nem lehet szerkeszteni, mert lejárt az időlimit és visszadob a hozzászólásomhoz. Na én ilyenkor nyomok egy vissza gombot a böngészőben, ekkor megjelenik a hozzászólás írása ablak a begépelt hsz-emel, szerkesztem, leokézom és simán szerkeszti, mintha még nem telt volna le az 5 perc. Ez körülbelül még két-három perccel kitolja a szerkesztés idejét, ha ezt már később csinálom meg, mondjuk 10 perc után, mint az eredeti hozzászólás időpontja, akkor a szerkesztett hozzászólást elküldi még egyszer, tehát duplázódik, az adott témán belül ott lesz az eredeti hsz és valamivel később annak a szerkesztett változata.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák