Új hozzászólás Aktív témák

  • Laserworld

    újonc

    Sziasztok! Köszönöm a választ és a segítségnyújtást. Nincs semmilyen "túlműködő" vírusirtó, proxy VPN, adblock a gépemen, sem a hálózatomon. Próbáltam Firefoxxal is a melóhelyen. Ugyanaz. Operával dettó. Az a kemény, hogy itthon ugyanez a jelenség. Egy az egyben. Ugyanúgy nem tudok belépni. Most kértem egy jelszóemlékeztetőt. Megkaptam. Azonnal elkezdett nekem az itthoni gépen is captcha-zni. Plusz be sem engedett, nem tudtam megnézni az a-mail-jeimet, nem tudtam válaszolni a kérésekre. Kb. az ötödik loginra engedett be, 4x bannolt. Megnéztem milyen bővítmények vannak az itthoni gépen: Adobe Acrobat, Application Launcher for Drive (by Google), Avast Online Security, Flash Player for YouTube™, Google Dokumentumok Offline, Chrome-alkalmazások: Diák, Dokumentumok. Semmi más. A jelenség azóta van, mióta megváltoztattam a korábban használt e-mail címem, mert azt már nem nagyon használom. Amióta ezt ott az adatlapon átírtam, azóta szopok ezzek, mint a torkos borz. Esetleg írjam vissza szerintetek a régi e-mail címet és próbáljam úgy? Most megpróbálok egy jelszócserét az itthoni gépről is. Tapasztalatokat leírom, ha be tudok loginolni.
    Itthoni PC: Google Chrome Verzió: 79.0.3945.88 (Hivatalos verzió) (64 bites)
    Windows 10 Pro Verzió: 1809
    Build: 17763.737
    Véleményem szerint, olyan mintha feketelistára kerültem volna. De miért? Nem csináltam semmit. Nem tudjátok hol lehet kérni ennek a feloldását?
    Köszi előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák