Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Protezis #15 üzenetére

    jut fejembe nekem is a kajas kiszallitasrol:
    -ha netrol rendeltem kajat, mindig adtam borravalot a futarnak, foleg, ha telen szakado hoban egy oran belul kihozta a kajat, ez pedig a budai hegyekben igencsak kellemetlen feladat :)
    -viszont ahol nagybetukkel hirdettek, hogy ha egy oran belul nincs meg a kaja akkor ok alljak a szallitasi dijat, es masfel ora mulva hoztak ki, akkor nem fizettem ki a szallitasi dijat, ha problemaztak a futarok, jattot sem kaptak
    -volt ahol ha kestek, kaptam ajandek desszertet, chipset, uditot, stb
    -vegul odaig jutottam, hogy az egyik helyen torzsvasarloi kartyat kaptam, par % engedmennyel, de akkor is azt a kedvezmenyt odaadtam a futarnak, mert korrekt volt az egesz, gyorsan kijott a kaja, majdnemhogy meg forron, finoman is foztek, sosem kaptam maradekot vagy rossz kajat, es a futarok is normalisak voltak, sot, a vegen mar csak 3 futar hozta nekem a kajat, muszaktol fuggoen :)
    persze altalaban kajajeggyel fizettem, de az 1000 Ft-os kaja melle meg egy 200ast neha 300at is odaadtam borravalonak, sot, mivel a kollegaim/noim is ugyanonnan rendeltek, mindig volt egy kis muanayag doboz tele aproval, hogy tudjunk adni vmit a futaroknak :)
    egyebkent mostanaban ha kavet vagy kisebb dolgot veszek, akkor kerekitek :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák