Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    Látom a kedves topiknyitót, hogy nagyon felzaklatta az az 1Ft-os téma.

    Részemről a borravaló témája tök evidens.
    Ott, ahol megérdemlik ott adok.

    -Étteremben, ha elégedett vagyok (habár 99%-ban mindig ugyanoda járunk) 20-30% borravalót is hagyok, mert értékelem, hogy finom amit eszünk illetve kinyalják a valagunkat. Megjegyzem nem a borravaló miatt...

    -Benzinkútnál, ott nem kap senki semmit... Kerekre tankolok, nem nehéz visszaadni a visszajárót vagy bankkártyával fizetek...

    -Bármilyen másik boltban, ahol 5-10Ft-ok jönnek vissza, mert úgy vannak árazva a termékek ott sem kérem vissza...

    -rendszeresen kávézom, egy jó kv nekem akár a dupláját is megéri...

    -Futárnak sem 50-100Ft-ot adok, még akkor sem ha az kimondottan ingyenes...
    A tapasztalások azt mutatják, hogy az 1órás várakozási idő soha nem egy óra. A futár megjegyzi, hogy hol milyen a fizető egyén és próbálja minél gyorsabban kiszállítani a rendelt ételt. Nekem a friss meleg étel megér ennyit.

    -Zárás utáni vásárlás vagy megrendelés esetén alap, hogy megintcsak megtisztelem az eladót egy kávé árával...

    Tehát alapból emberi dolognak tartom, hogy megtisztelem az illetőt egy kis jattal ha megérdemli. Nem vitázom ezügyben senkivel sem. Mellesleg nem keresek milliókat, lehet hogy emiatt nem vagyok sz@rrágó? Dolgoztam én is jattos helyen, és hát szvsz nagyon sokat jelent a jatt...

    Azt viszont elítélem, aki nem adja vissza alapból a visszajárót. Majd a kedves vevő ha úgy dönt, akkor ott hagyja ha nem kell neki az apró. Ez evidens.

Új hozzászólás Aktív témák