Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MARV6969 #6120 üzenetére

    Én egyvalamit szeretnék,de szerintem nem csak én....miért nem lehetne az utolsó BL2 "DLC" egy editor...ami lehetőséget ad mindenkinek pályát összepakolni(mégha nem is fejlesztői szinten),és a mások által kreált pályákon játszani,legál?A motor elviekben támogatná a "szerveről" való MOD letöltődést,ugye.4 feletti játékosszám dettó.Az 1-ben(végülis nem próbáltam ki) ott van az editor,ott ugye a bennefelejtett Oasis-en keresztül mindenki próbálkozhatott csinálni kalandokat,vagy kész pakkot letölteni...
    Ez lehetne a BL3-ig a legnagyobb királyság!Én komolyan mondom,ha lenne ilyen DLC,kipengetném a mondjuk 29€-t SIMÁN.Hogy összedobhassak mapokat,hogy kipróbálhassam,mások mit kreáltak...szerintem a legtöbb általam vázolt dolog megvalósítása sem igényelne ordenáré nagy tudást sem!Mármint a random ellenfelek,random koordinátákon például,vgy például boss arénákat csinálni,stb...elvileg a leírónyelv,mégha a misszió scriptjét is írni kéne,nem lenne vészes dolog!Az 1-hez születtek is ilyen művek...és egész jó mapok is,valami olyat is próbáltam,ahol csak Sledge,stb.bossok jöttek ellenfelek helyett+a legzorallabb badassok,a loot-ra kiheyezettekről nem is beszélve...sőt,bár rég néztem,de több ígéretes sztori "dlc" is volt folyamatban,és a Moxxi is kapott új arénákat,ilyet próbáltam is!
    Egyedül az volt ugye kitétel,hogy manuálisan kellett bemásolni,de ha megvolt mindenkinek,még coopozni is lehetett,voltak ilyen hostok is!

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák