Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiglerx

    tag

    válasz tottibence #5053 üzenetére

    Akkor sorban:

    1.Mikroelektronika (alkatrész): könnyű bekerülni. Nem mondanám hardcore szakiránynak. Tompos tanár úr nagyon korrekt sztem, lehet tőle sokat tanulni. Mészáros András jóarc, laborban söröztök, stb. Hangulatos csapat, de én sok rációt nem látok a szakirányban. Diploma utáni elhelyezkedési lehetőség 10-ből 5

    2. Műszerautomatika: Jó, de nehéz. Vannak jó tanárok pl SaTa. az a szakirány ahol este is a laborban lehetsz, ha érdekel, és ha jó jegyet akarsz. Diploma utáni elhelyezkedési lehetőség 10-ből 9,5

    3. Hiradó (hippi): Szerintem halott. Én nem látok benne semmi rációt, mondjuk fossá is unnám magam ott. Mágel meg Döring epic ott. Diploma utáni elhelyezkedési lehetőség 10-ből ?

    4. Energetika: ha érdekel a 400kV meg ilyesmi akkor ez a Neked való. én jót még nem hallottam innen Diploma utáni elhelyezkedési lehetőség 10-ből 9.5

    5. Automatika: aminek van értelme (nem nehéz kitalálni, hogy melyik szakirányon vagyok). nagy tudású előadók, 1-2 kicsit lazább, és órán kell kicsit noszogatni őket, vagy külön kérdezni. Diploma utáni elhelyzkedési lehetőség 10-ből 9.5

    A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

Új hozzászólás Aktív témák