Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nos, nekem is ajánlhatnátok valamit durván bruttó 100 kHUF-os büdzséből.

    Apám telephelyén mostanság rendszeresen porzik a gépek tankja reggelente (vagy ő szívja le és helyezi biztonságba, vagy "elpárolog"), mert mióta balhé volt belőle, hogy izmosan megharapott egy [cenzúra] gyereket a kutya (aki nyilván nem kártyázni ment oda, mert nem véletlenül csak a kutyák várták...), azóta csak ugatásra alkalmas kiskutyák vannak eleresztve este, ami nem zavarja a [cenzúra]okat (és ezek szerint a szomszédpkat se annyira, hogy kinézzenek, vagy telefonáljanak nekünk...).
    Sőt, mióta az üzemanyagot nem hagyjuk párologni, azóta a csavarkulcsok és flex korongok kezdtek vaporizálódni, úgyhogy ha beválna, már pár hónap alatt behozhatná az árát a megfigyelő rendszer (ugyanakkor a lopások nélkül sem vagyunk eleresztve anyagilag mostanság, úgyhogy nagy tételt mégsem akarunk beletenni).

    Úgy számoltuk 4 kamera elég lenne, viszont nem ártana, ha használható minőségű éjjeli képet adna (amin akár egy arc is kivehető), mert hétvégén is gyakran dolgoznak ott többen, így csak este mászkálnak arra a [cenzúra]ok.

    Arra is gondoltam, hogy talán ki kéne hagyni az éjjeli módot, és inkább csak nappali üzemmódú, de nagy felbontású és éles képet adó kamerákat telepíteni mozgásérzékelős reflektorokkal, hogy belevakítson az arcukba, a kamera meg mondhassa, hogy csííííz. :))

    Az internetes funkció nem fontos, de nem is hátrány. (Szerintem hasznos és jó -főleg telepítés után lenne poén nézegetni, és odaszaladni kocsival meg rendőrrel, mikor mozognak-, de apám azzal érvel, hogy ő úgy se nézné, és engem sem érdekel majd annyira hogy figyelgessem, a netre viszont elő kéne fizetni - csak havidíjban lenne extra pár ezres, az alapcsomagos kábelTV és az IPtelefon már bent van modemestől, úgyhogy még ilyen összevont szolgáltatásos akciós is lenne az ára, bekötés pedig nulla...)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák