Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz BBéci #46147 üzenetére

    Összefoglaló elején található:
    Ezért a továbbiakban, és az egész topikban elsősorban a szakmaiságról esik szó. Illegális letöltéseket, megosztásokat, mit / hol tudok letölteni dolgokkal itt nem foglalkozunk, a beillesztett képeket is úgy készítjük és titeket is kérünk, hogy úgy készítsétek el, hogy azon semmiféle fájlnév, torrent név (kivéve ha legális), passkey stb... ne látszódjon!

    Ezeken kívül bármilyen technikai, klienssel és sebességgel kapcsolatos kérdésekre szívesen válaszolunk.

    Nem védem az ncore-t, vezetőségből sem ismerek senkit és nem is szándékozom, egyszerű tag vagyok ott, mint sokan mások. Az se érdekelne, ha megszűnne az oldal, mert akkor másikról töltenék, nem érdekelnek az ilyen oldalak közössége sem (mint fórum vagy vezetőség....), mert csak letölteni járok fel és betartom a töltési szabályokat, így értelmetlen is lenne részemről védeni. Ha valakinek ennyire ellenszenves, akkor nem értem miért nem vált egy olyan oldalra, ami jobban tetszik neki vagy kevésbé ellenszenves számára a vezetőség, előző mondatom miatt ez a része engem nem érdekel az oldalakat tekintve. Ez mellett hiába megy itt egy vagy több oldal fikázása vagy ajnározása, ezek úgy sem fognak semmit sem változtatni az adott oldal/ak működésében, így teljességgel felesleges is, maximum akik gyűlölik vagy imádják az adott oldalt, azok egy részét lehet ezekkel összeugrasztani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák