Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz enginev3.0 #21998 üzenetére

    uTP-vel vicces lenne ha gyorsabb lenne pont az fékezi mert igazodik a hálózati terheltséghez
    nálam pont fordítva van uTP-vel lassabb jóval

    100-200közötti torrentem van
    4-600GB mikor hogy, SSD-re a nagyobb 20-30-100gigás cuccokat tolom amihez kell kraft és ami megfogná nagyon a HDD-t
    amúgy a 2,5" HDD-re megy a torrent meg a seed is azon megy főleg

    azért mondom hogy nem vágom nálad mi lehet
    én bő 1hónapja raktam fel a gépre a win10 x64 1709-et és gyönyörűen fut rakta a 2.2.1 utorrent
    DIGI 1000/200 FTTB hálózaton és TP-Link WR1043ND V2.x router
    NOD32 8.x vírusírtó és windows tűzfal

    csak ncore-ról töltök esetleg estone-ra seedelek ha egyezik a cucc ncore-on lévővel
    valami nálad bekavar szerintem a RAID vagy passz
    3HDD nálad milyen RAID-ben megy?

    Kronk
    sajnos NAS torrentezéshez nem értek
    windows alatt tolom 10+ éve utorrent és qbittorrent témában tudok tippet adni kb.
    1000-es DIGI-m van 2,5éve már jól ismerem mit hogy lehet rajta kihajtani
    már csak azt várom FTTH mikor jön mert azon még jobb lenne

    dokee
    első körben szólj be DIGI-hez hogyha 500-as csomagod van miért nem tudsz 100 felett mérni
    lehet még 100-as switch-en hagytak vagy valahol rossz a kábel
    fura mert azt írtad eddig 200-as csomagod volt azzal meg bőven 220fölött kellene mérjél már ha a router gigabites és a cuccod is gigabit LAN-os amin használod
    wifi kiesik remélem LAN-on mérsz
    amire tippelni tudok még hogy nem érintkezik mind a 8ér a csatlakozóban és emiatt nincs gigabites linked
    vagy ha megy a gigás link de csak ennyi a sebességed akkor a profilod nem jól van benyomva majd ezt megoldják

    utolsó és végső tipp hogy annyira terhelt a hálózat hogy 50-60megabittől többet nem tudsz felfelé mérni
    ami amúgy esélyes mióta emelték a sebességet mert nálunk is FTTB van és este garantált minimum köré esik a feltöltés 40-50-60megabit 200helyett
    nem tudok mit tenni régen nem ilyen sebességre építették ki az FTTB-t valamelyik hülye meg kitalálta hogy mindenki legyen 100/100-on minimum miközben a hálózat a felét is visítva bírja csak
    majd ha FTTH-ra átépítik akkor jó lesz évekig

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák