Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Heroes fan #20010 üzenetére

    Oké. Látom nem értjük egymást , úgyhogy felvázolnám az én nézőpontom. Tudod én mit látok ?

    Egy weboldalt , amin van egy 800x800 kép amin telibe egy gyémánt van (ez már elég egyébként) , egy cégjegyzéket amiben látom, hogy a Victor Hugo utcában van bejegyezve ahol vannak lakások , egy hip-hop táncstúdió, egy horgászbolt és egy aldi (tehát ez egy lakás címe) , látom hogy 5 millió forint a jegyzett tőkéje ami pont azért ennyi, mert ennyi kellett hogy alapíthassanak egy Zrt.-t és látom, hogy 2018.12.31 az utolsó pénzügyi reportjuk. A tevékenységük egyébként egész pontosan : "Other information technology and computer service activites."
    A cégnek 5 olyan jegyzett eseménye van, ami kockázat befolyásoló volt (1 év alatt , részletek lejjebb) , 2018 volt az utolsó év amikor bármilyen pénzügyi tevékenységről nyilatkozatot tettek. Mindezt úgy, hogy a céget 2017.12.22 alapították.

    Győzködjük még egymást ennek az egésznek a komolyságáról, vagy kiegyezhetünk abban, hogy azért ennek nem így kéne kinéznie ? Én benne vagyok ha ezt folytatni akarod , de akkor kézzelfogható adatokkal dobálózz úgy mint én, ne azzal , hogy higgyük el hogy ebből vetted a gulfstream-et. Mert én speciel nem hiszem el.

    ------------------

    Egyébként a jogi nyilatkozaton nehéz nem kifeszülni , óvatosan olvassátok.

    "A Blockchain Solutions Zrt nem végez pénzügyi engedélyhez kötött tevékenységet, nem kezeli a felhasználók törvényes fizetőeszközeit (HUF, EUR), nem ígér és nem fizet hozamot, kamatot, nem hitelez és nem közvetít hitelt. A felhasználó kérésére közreműködik HUF és EUR Bitcoinra történő átváltásában."

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák