Új hozzászólás Aktív témák

  • P3Dr0

    senior tag

    válasz sparks #8862 üzenetére

    Igen eddig minden jo volt nalam is. De tegnap kaptam meg az uj bankkartyam mert a regi lejart. Semmi sem valtozott minden kod oke, a kartya aktiv ennek ellenere nem tudtam a circle szamlamra betenni BTC-t.(Failed transaction),
    Aztan megneztem es a kartyam jol volt belinkelve semmi gond nem volt.(latszolag). Gondoltam lehet megis valami valtozott az uj bankkartaval igy a jelenlegi linkelest toroltem es ujra megprobaltam linkelni a bankkartyat a cirlce-ra.
    Na akkor allt meg bennem az uto mert az az ertesites fogadott,hogy csak amerikai cimu bankkartyat fogadnak el. Eddig ilyen nem volt nemtudom mi lehet a gond.(multheten minden mukodott). Lehet csak Svedorszaggal van gondjuk kitudja.......

    Szoval jol megszivattam magam mert most nincs linkelt kartyam az accounthoz igy penzt sem tudok betenni meg kivenni sem. Ezert is kerdeztem nincs-e valami hasonloan jo szolgaltatas mint a circle. Ahol nem kell mindenfele igazolvany kepeket, utleveleket masolgatni. (Kitudja aztan hova kerulnek ezek az adatok, foleg ha valakik fel is torik a servert).

    Itt a kep az uzenettel :
    [link]

    Megtudna nezni valaki,hogy mukodik-e a penzbetetel? Ha MO.-n mukodik akkor szerintem itt is kellene mennie.
    :U

    Koszonom elore is. :R

Új hozzászólás Aktív témák