Új hozzászólás Aktív témák

  • ninjacat

    tag

    Hétfőn ahogy kiadta a gox a közleményt melyben a protokollt hibáztatják, tartván a bitcoinellenes média által kirobbantott pánik lehetőségétől meg attól, hogy a többi váltó is befagyasztja a kivonást ami végül is mára bejött, inkább kikértem a cuccot sepa withdrawba a bitstampon.
    Becsületükre legyen mondva, hogy hétfői délelőtti kikérés kedden délután megérkezett, így gyorsabb volt a kifizetés mint anno a deposit jóváírása, amin akkor egy bő hetet tököltek.
    Na meg kicsit el is ment a kedvem miután egy napon múlt, hogy nem szorultam be a goxon.
    Majd ha rendeződnek a dolgok a váltók körül és optimistább lesz a piaci hangulat akkor folytatjuk.
    Nekem a bitstampra nem lehet panaszom igaz amíg nem volt beállítva a kétlépcsős hitelesítés és nem volt meg a verifikáció addig egy petákot sem mertem nekik küldeni.
    Ahogy megfigyeltem mindenütt a verifikáció nélküli usereket kezdik korlátozni először, mert kifizetés kérelemnél pl. a goxon bekérték tőlük a papírokat és nem siettek a verifikációval, addig meg sok víz lefolyt a Dunán.

Új hozzászólás Aktív témák