Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz doc #209 üzenetére

    Istenem, megint egy megmondóember. Egy soha nem létező jelenséget és dolgot próbál beleerőltetni az által ismert világba. Persze egy percig sem gondolom, hogy nem zuhanhat a BTC akkorát akár a következő órában mint az ólajtó. Akár azt is el tudom képzelni, hogy jövő ilyenkorra már senki sem fog vele foglalkozni (bár erre nem mernék nagy összegben fogadni). Mindenesetre egyik sem azért fog bekövetkezni, mert ez az ember azt mondja.

    Egyébként azt nem értem, hogy miért keveri bele a tulipánhagymákat. A BTC legjobb analógiájához sokkal-sokkal régebbre kell visszamenni, egészen a gyökerekhez, mégpedig az aranyhoz. Azt se lehet megenni, nem lehet lakni benne, de az emberünket mindez nem zavarja, mert hiszen az ARANY. Vélhetően abban az időben is voltak ilyen megmondóemberek, akik nem érettek hogy egy sárga fémből hogy lesz nekik otthon kenyér az asztalon.

    Az a szomorú benne amúgy, hogy ha a netán tényleg elbukik az amúgy zseniális kísérlet, akkor ezek az emberek a mellüket fogják verni, "na ugye én megmondtam!!" felkiáltásokkal, holott kábé annyi esélye van releváns jóslást adnia a témában mint az általa is említett rulettasztalnál megjátszani a pénzt a feketére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák