Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz YASKATIR #14502 üzenetére

    Ezt csak az imperialisták gondolják! ;]

    Exrta profit: hogy ne létezne ilyen. Ha eddig 1Ft volt a profitjuk, változtatnak valamin és 2Ft lesz a profitjuk, akkor az 1Ft extra profit. Felőlem hívhatod "profit növekedésnek", vagy felőlem akár mondhatod úgy, hogy "a profit változása a negatívval nem egyező irányban történt", én inkább csak "extra profitnak" nevezem, elnézést kérek, ha ez sérti a vallási vagy egyéb meggyőződésed.

    "komolyan azt kepzeli, hogy a BTC-vel meg a tobbi decentralizalt penzzel be fog dolni a bankrendszer"
    A fenét, én csak azt mondom, hogy nem támogatom a bankokat, ha van rá módom.

    "Az pedig kulon vicces, hogy az egvilagon senki sem hasznalja fizetesre a coin-t, mindenki csak ul rajt, majd amikor felertekelodik szepen eladja, persze fiat-ra valtja a penzet, amit szepen kuld a csunya, gonosz banknak, ahonnan majd kiveszi azt a csunya gonosz penzt, amit a csunya, gonosz bank nyomtatott, majd elkolti. Aztan kiposztolja reddit-re, hogy na o most aztan kibaszott a bankokkal..."
    Ha követted a hsz-eimet akármennyire, akkor láthattad, hogy sok alkalommal magyaráztam és ajánlottam, hogy hogyan lehet 3rd party nélkül használni a cryptopénzeket.

    "Egyebirant a BTC / ETH / LTC alkalmatlan a hetkoznapi hasznalatra"
    Hétköznapi használat alatt gondolom a pénz funkciót érted. Az ETH és az LTC miért is?

    "XLM / XRP es tarsai mar sokkal inkabb eletszerubbek. Mondhatni ezek a coinok a BTC 2.0-as verzioi."
    LOL már, ROTFLLMAO, pontosan ugyanezt mondták az LTC-re évekig. Utána az ETH-re évekig. És most újból... Kész...
    Kap egy kis javítást a BTC, vagy blokkméret, vagy oldallánc, vagy más megoldás, és akkor a BTC lesz a "BTC 6.0"... Szerintem ez lesz.

Új hozzászólás Aktív témák