Új hozzászólás Aktív témák

  • butch3r

    senior tag

    válasz Lokids #12772 üzenetére

    ha veszel, én azt tanácsolom, ne add el ha zuhan. mindig ott lesz a kisördög meg a pánik, hogy teszem azt fele annyit ér mert épp bezuhant (én biztosra veszem hog yleszünk mi még újra 4 számjegyű btc dollár árfolyamon ha csak ideiglenesen is, de minden növekedés után volt). persze el kell dönteni, mi a jobb számodra, elfogadod a bukót amivel épp kiszállsz, vagy kockáztatsz többet és hodl, arra alapozva hogy visszamegy az még feljebb is.

    2013as nagy esés után is az járt a legjobban aki nem adta el hanem kivárt, ha 1.000usdn vette akkor az is 10x ma. (persze még jobban járt aki lejebb vette, eladta ath-n majd vissza vette lent de ehhez baromi nagy szerencse kell sztem!!)

    disclaimer: nem pü-i tanácsadás, ha befektetsz és számodra negatívvá válik a dolog nem vállalok érte felelősséget!

    ps. nem hátrány ha valmilyen szinten érted a technológia működését és nem csak az árfolyam növekedésre hajtasz hanem látod miért olyan forradalmi. mindjárt kevésbé fog érdekelni az árfolyam (1 btc mindig 1btc-t fog érni!:) )

Új hozzászólás Aktív témák