Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• melkah

tag

Udv!

Szerettem volna bitcoint (es ethereumot vasarolni). Az itt irtak alapjan arra jutottam, hogy a coinbase lehet a legjobb erre a celra nekem es az oldal is szimpi volt.
    Beregeltem, minden beallitottam es megadtam nekik amit kertek, de a vasarlasnal mindig elakadok.
    Ketfele uzenetet kapok, az egyik "Your transfer failed for the following reason:
    Buy canceled: It looks like your card issuer rejected your buy. Please contact your card issuer and authorize 3D Secure buys from Coinbase, or contact support if the error persists."

A masik pedig a vasarlas elotti: "To complete a purchase using, you must first authorize the buy with your card issuer."

Az oldal elvileg siman elfogadta a mastercard (harombetus nagy zold bank kartyaja) kartyamat es hozza adta a kartyaim listajahoz. Semmifele osszeggel nem terheltek meg a szamlamat elotte, hogy csekkoljak mukodik-e a kartyas vasarlas. Megprobaltam chrome-bol es FF-bol is.

Valaki jart mar igy ? Estelge van valami otletetek, hogy mit rontok el ?
    Ha nem a coinbase, akkor mi mas lenne ami jobb es javasolnatok es ugyanugy lehet ethereumot is vasarolni, nem csak bitcoint ?

Hozzászólok Aktív témák