Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    A billetyűzet vevős topicba siránkoztam arról, hogy MS natural 4000 be víz ment és egy billetyű lenyomására sok karakter jött be. Féltem hogy nem gáz e szétszedni egy ilyet. Nos a végeredmény az lett, hogy nem. Helyre is jött. Gondoltam átkopizom ide is, hátha valaki belefut még ebbe.
    ''Végeredmény: több mint egy hét után sem jött helyre a radiátoron szárítástól, hát neki álltam szétszedni. Nos, elég durván össze van csavarozva, közel harminc csavart kellett kiszednem mire lejött a teteje. Nagyon féltem, hogy majd szétesik valahogy a belseje és nem tudom rendesen összerakni de nem volt semmi gond, sőt. Valójában könnyebb volt összerakni, mint a sima fapadost (attól eltekintve, hogy a harminc sacc tök ugyanolyan csavarból háromról kiderült, hogy hosszabb mint a többi és azzal pöcsölgettem, hogy most melyik lyukba is mennek ezek...). Nos tehát szétszedtem és nem volt vizes!!!!! Ekkor kezdtem temetni szegényt, mert hogy erre szerintem a gari is ugrott volna. Aztán bedugtam úgy szétszedve próbálgattam nyomogatni csak úgy a gumit benne és úgy MENT!!! Összeraktam és most is megy Nem tom mi lehetett a gond. Arra tippelek, hogy talán még a víztől összetapadhatatott valami aminek nem kellett és ahogy szét mozgattam azokat a végony lapokat ez helyre jött. Vagy esetleg a víz valami koszt nem megfelelő helyre szállított és kicsit átsűrített levegőzve azt most kifújtam. Nem tudom. De most örülök, mert megdöbbentően gáz volt már a régi billentyűt használni, nem is értem, hogy bírtam azon gépelni anno, egy új ilyet venni meg elég durva lett volna Szóval bátran lehet ezt a típust is szétszedni, nem kell félni.''

    Még annyit, hogy ahoz, hogy lejőjjön a teteje, le kell pattintani a space-t is, mert az alatt is van vagy négy csavar amit ki kell szedni, meg a kéztartó izék alatt is van kettő, de maga kéztartók kijönnek patintás nélkül, ha az alján lévő csavarokat kiszedjük.

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák