Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Fú gyerekek! Ezt látnotok kell! A múltkor linkelt trutyis gép visszakerült hozzám. Megint szétesett a kép, hiába golyóztam újra szegény jobb időket is látott 7300-ast. Közben járt más "szakinál" is a gép, amit az eldeformálódott műanyag ház és a ragyásra púposodott GPU bizonyított. A poén később, addig borzongjatok:

    A téma adott; egy igazi trágyadombról lenne szó: ASUS F3TC notebook; kazán jellegű processzor: AMD Turion64 egy ványadt hőcsövön, a forrófejű nForce chipsettel megfejelve, és az energiagazdálkodást nem ismerő GeForce 7300 GO adja az alaphangot az egészhez, hogy a kellő hőmérséklet meglegyen a partihoz.

    Szerintem ebből a notebookból már működő példány nem létezik, vagy ha igen, akkor az valami raktár mélyén lapul mert még nem kapcsolták be... Ezért ez a gép is már látott hideget meleget (de inkább meleget) kb 46x volt már szétszedve és boldog-boldogtalan belegányolt már. A videó chip-et már többször újramelegítették gondolom a háztartásba lelhető összes hő leadására képes eszközzel; hajszárító, festékégető, öngyújtó, gyufa, lángvágó, tábortűz...

    És e bevezető szösszenet után jöjjenek a képek : :D :DDD

    Így egyből a sokkoló összkép; lefejve a 3.3 V a ventilátornak, mert gyárilag nem erőssége a megfelelő hűtés-vezérlés: szereti a gép közvetlen a magleolvadás előtti pillanatig elódázni a ventilátor bekapcsolását :D

    Hát ebben sem fog már senki sem memóriát bővíteni :D

    Ez kérem kopirájtos megoldás: légterelés canton szalagból a GPU-hoz, közben kombó hűtés WLAN kártyának!!

    Az igazi disztroj!!! arra nem vette valaki a fáradtságot, hogy kiszerelje az alaplapot; úgy kapott a festékégetőtől a GPU :D :W Érdemes még a GPU alól kifojt trutyira is, pedig ezt már vakartam eleget...

    Ha valakit nem kavartak fel eléggé a látottak akkor a képek nagyíthatók a perverzek számára :DDD

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák