Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz Victorio #6 üzenetére

    Valamint senki nem tudja megmondani, hogy mi legyen majd ennyi akkumulátorral, ha kiöregednek.
    A szükséges ritkaföldfém bányászatával kapcsolatban sincs minden tisztázva - brutális a természetkárosító hatása.
    Az akkumulátor gyártás is elképesztően szennyező, de nem illik róla tudni.

    Tim82 linkelte az eredeti cikket. Elég fontos és eddig megválaszolatlan kérdéseket feszegetnek. Úgy néz ki, hogy a Nap látszólagos mozgásának irányával párhuzamosan haladva nem mindenhol csökken az agysejtek száma.
    Tényleg az elektromos közlekedés a jövő, de sajnos még nem tudni, hogy hogyan legyen megvalósítva. Beleszámolva az is, hogy a klímavédelem oltárán nem áldozzuk fel a környezetvédelmet.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz toto2700reg #36 üzenetére

    Ha meg beszélnél egy fizikussal, meglepődnél, hogy mennyire nyomják a kormányt hogy a napelemekkel csínján.
    Fizika, csak utána kell olvasni.
    Nagyon mérges vagyok a kormányra, hogy nem fizettetik meg a visszatöltés költségét a napelemet használókkal. Mert az a tisztességes, hogy az fizessen aki miatt az atomenergia nem tud olyan olcsó lenni amilyen lehetne - utána kell olvasni, hogy miért gond az atomerőmű számára a visszatermelés, nem részletezem.
    Nyilván, az atomerőműveket meg is lehetne szüntetni. Van is erre példa, Svájc. Semmi erőművük nincs, náluk minden megújuló. Ja...A többit meg veszik a franciáktól akik atomerőművekkel termelnek.

    Másnak: Olyan egyszerű ez az egész ha nem olvasok vagy nem vagyok műszaki ember! Jó lenne ilyen egyszerűnek lenni, hogy én is írhassam: "marhaság meg a kormány meg a Zorbán!"

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák