Aktív témák

  • Joci93

    senior tag

    Hali!

    Tudom, hogy nem lehet konkrétan válaszolni, csak privátban..., de legalább leírhatom a bajaimat...

    Nos 2 órája nagyon rosszul lettem. Fejfájás / kéz remegés / a szívem 2 másodpercig úgy vert, mintha ki szeretne törni, hogy lássa a kinti Világot is, aztán már nem éreztem pár másodpercig a szívemet../ állandóan melegem volt (fürdés sem oldotta meg)... Aztán most egész jól vagyok.. Már csak a fejem fáj, de azért 21:47-kor még hangfalról nyomatom a jóó kis Hollywood Undead-et.. :C

    A barátnőm szerint orvoshoz kéne mennem... Lehet, hogy nem ártana... De nem tudom..., nem igazán lenne időm ide-oda járkálni, főleg érettségi előtt... mellesleg pár hete felmerült, hogy lehet, hogy hipomániában szenvedek... (mánis depresszió egyik lightosabb formája) ..

    Úgyhogy zajlik az élet.... jaaa még dühkitöréseim is voltak.. xD

    Amúgy 18 éves vagyok....

    Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

  • Joci93

    senior tag

    Nem tudok aludni...
    Eszembe jutott még, hogy szoktam halucinálni... vagyis ez még, csak 2x fordult elő. A másik, hogy nagyon nehezen tudok tabulni, figyelni illetve koncentrálni. Ha az adott anyag érdekel, akkor elég gyorsan tanulok. Zene szövegeket hihetetlenül gyorsan tanulok. Más most nem jut eszembe....

    Illetve,de... a.feledékenység... Nem emlékszem arra, hogy miről beszélgettem msn-en a barátnőmmel 4 napja:( Ilyen eddig nem fordult elő

    Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Aktív témák