Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz AMD Power #507 üzenetére

    állítólag újra egyre divatosabbak a garázsboltok; ha tényleg csak azért kell neked a vállalkozás, hogy kicsit mozgalmasabbá tedd a mindennapjaidat, illetve mert szeretnél egy kisboltban dolgozni, akkor biztosan az a legolcsóbb megoldás...
    egy hagyományos lakótelepi garázsba szerintem be sem férne 4-5milliónyi raktárkészlet:) (habár csak egy ilyet ismerek, azt is miskolcon, míg én budapest mellett lakom, biztos vannak nagyobb garázsok is:) )
    az biztos, hogy mielőtt indítasz egy vállalkozást, készíts megvalósíthatósági tanulmányt (keress rá a google-ben, ha nem teljesen tudod, mi az), annak is a pénzügyi terv részét mindenképpen. akkor világos lesz számodra, hogy milyen költségekkel jár egy cégnek csak a működése...
    (csak néhány a sok közül: cégalapítás (elektronikusan asszem 15+áfa), ügyvéd, könyvelő (10-15+ áfa/hó alatt szerintem nehéz lenne megúszni), járulékok magad után (legalább minimálbér), bankszámla fenntartás (3-500/hó), rezsi, üzlethelyiség bérlet, stb stb)

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák