Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    @Sas Ezt olvasd el!

    1974 Szeptember 24 születtem Dunaújvárosba.Normális gyerekként kellett volna napvilágot látnom,de orvosi mulasztás miatt leállt a légzésem és mivel elég sokáig voltam O2 nélkül,valószínűleg sérült a mozgás idegközpontom(de lehet hogy még más is).3-5 éves koromig a Pető András intézetben tanultam meg járni.
    Sokat csúfoltak is a bizonytalan mozgásom miatt.Beszédem nem mindig tisztán érthető,bár én úgy érzem hogy igen.
    Általános iskola után jelentkeztem programozónak az egyik középiskolába.Meghallgatás után nem vettek fel,helyette a dolgozók esti iskolájába küldtek,ahol ép indítottak egy nappali gimnáziumi osztályt.Háromszor jártan a harmadik osztályt.Aztán kiestem onnan.
    Nem is volt kedvem tanulni tovább,mert közben szüleim megnyitották vegyesboltunkat.3-4 évig jól is ment az üzlet,aztán bezártuk.
    Próbálkoztam sok felé dolgozni,leghosszabb melóhelyem a egy kertészetnél volt, fél év.Hivatalosan még egy napot sem dolgoztam.
    Most 42 éves leszek nemsokára,34.000 Forintos rokkantsági járadékkal,amit 2017.08. valószínűleg meg is vonnak.
    Nem tudom még a mai napig sem,hogy mihez kezdjek magammal,mi szeretnék lenni.Álmaimban,fantáziámban minden oly könnyű.
    Nincs nagyon jövőképem.És mostanában egyre többször gondolok arra,hogy azon a szeptember 24. -én talán nem is kellett volna levegőhöz jutnom.

    Ugye mennyivel más ez az életút mint a tied. A tied egy jobb út.Az enyém meg talán már az elején zsákutca volt.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Új hozzászólás Aktív témák