Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz CJ4567 #132034 üzenetére

    Ez nem túl meglepő, hiszen már a 370-est is leverte a 950, ami azért többnyire picit erősebb a 460-asnál... [link] És ugye az i3 is picit erősebb a pentiumnál, plusz az AVX-et is tud.

    (#132035) hackeeeee: Mondom, attól függ, hogy szereted használni a telódat. Ahogy én használom, úgy teljesen haszontalan a hátlapi, mert az esetek többségében hozzá sem férnék kényelmesen. Tényleg nagyon sokszor asztalra van letéve, és úgy oldom fel, hogy fel se veszem onnan. Ezt a kényelmes kedvelt használati módot kapásból felejthetném el a hátlapi olvasóval. Plusz a flip tok is sokszor alapból csak ki van nyitva, és úgy veszem fel az asztalról. A hátra kinyitott flip tok meg megint teljesen kitakarja a hátlapi dolgokat, megint bukta. Szvóval, az én feloldásaimnak a kétharmada bukta lenne vele kb. Ha valaki máshogy szereti használni, ott lehet kedvezőbb számok jönnek ki, és neki élhető marad, ezt nem vonom kétségbe. :R

    (#132036) LaciCRM: Persze. Ha akrod, megadsz neki lenyomatot, ha nem akarsz, akkor nem. Ugyanúgy feloldható zár nélkül, lehet pinkóddal nyitható, meg ilyen ábrás bohóckodás, ami tetszik. Nekem ujjlenyomat+pinkód a bevált. Én szeretem, ha illetéktelenek nem tudnak belepiszkálni a telefonomba, erre pedig a legkényelmesebb megoldás az ujjlenyomat, kb. hozzá sem érek és már oldja fel a képernyőzárat, nagyon szeretem. [link] Sokkal kényelmesebb és gyorsabb, mint a többi megoldás és viszonylag biztonságos is.

    (#132037) CJ4567: Ez konkrétan a zárképernyőnél is gyorsabb, az a vicc.... Még egy gombot se kell lenyomnom, hozzáérek az olvasóhoz, és benn is vagyok....

Új hozzászólás Aktív témák