Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    válasz BalaNce87 #571 üzenetére

    A kés a lag miatt lehet mert én gyakorlatilag 100%-ban találok vele. Viszont a shotgun - és kb. az összes fegyver - elég durván random néha. Most pl. felraktam a gránátvető helyére a shoti szereléket, ami közvetlen közelről instakill, de néha rohadtul nem adja be, és nem laghelyzetben. Pl. beállok ajtó elé, ellenfél beront, elsütöm, semmi. Összes assault fegyver dettó, ha én lövök először többnyire ott helyben meghal az ellenfél, de néha egy-egy furagyerek rámfordul és miközben megy bele az ólom kényelmesen becéloz, majd nem ritkán sniperrel lelő. Miközben a képernyő ugrál össze-vissza a sebzéstől, ugye... :F

    Gránátvető szerelék szintúgy, 4 faszi áll a ládán, hogy hatástalanítsák, 4 méterről odaküldöm a gránátot, erre mind túléli, és az egyik pisztollyal lelő :o

    És ezek nem lehetnek lag miatt, mert nem mozognak az emberkék.

    A legkevésbé medikkel tapasztaltam ilyeneket, red dotos LMG elég megbízható ilyen téren, csak középtávon már az összes assault fegyver jobb nála.
    Pisztolyok meg rohadt erősek, most FN 2000-el megyek, de van, hogy inkább átváltok M1911-re (asszem), mert sokkal stabilabban lehet vele dolgozni. A sima frag grenade is elég érdekes.

    Amúgy HP-t hol mutat a játék mert nagyon nem találom sehol :)

    [ Szerkesztve ]

    ...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Új hozzászólás Aktív témák