Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Def26 #5198 üzenetére

    nekem furcsamód a demó volt mindig ilyen...rettegtem is tőle,hisz elővételben ugye meg is vettem,mielőtt belenéztem volna...tegnap játszottam először a véglegessel,de első osztályúan ment minden,lenyomtam 5 órát,nagyon pöpec lett a cucc,semmi gond nem volt,azon röhögtünk egy sráccal,hogy annyira belemelegedtünk az ölésbe,hogy észre se vettük,hogy már csak ketten vagyunk a szerveren :DDD mondjuk furcsálltam is,hogy túl egyszerűen ment az előző körben is a demolition,nem akarta senki nagyon leállitani :)
    egyébként kérdés:a mediccel a defibrillátorhoz hanyas szint kell? röhögtem is,az elején senkinek sincs semmi kasztos cucc,de tegnap csak az alap dolgokat szereztem meg mindegyiknek,viszont most fegyvereket mutat szerezhetőnek...én inkább tettem volna be a kasztspecifikus dolgokat előre,akkor ráadásul még többen is használnák ki a képességeket,nem csak lövöldöznének bután.azt meg hogy pl.a helikoptert elviszik a lámák egyedül,hogy a terület fölött,ha eljutnak addig vele egyáltalán,kiugorjanak,inkább nem is kommentálom... :W tegnap volt olyan kör,hogy 5-6 percig irtottam 2 gunnerrel,nyomultunk szépen előre,egész könnyen meg lehet tenulni a vezetést,rakétakikerülést...pedig én is tegnap próbáltam először,össze is törtem vagy 2 gépet,mire ráéreztem.. :U

    mondjuk az tetszik,hogy ha az ember lelő valakit,és kizsebeli,akkor jön a fegyóval az extra is,pl.defib...dokizás,szerelgetés a kedvencem+objektiva,annyira nem szeretek lövöldözni...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Motaba78

    őstag

    válasz Def26 #5198 üzenetére

    ugyanez de nekem csak a reset segít :D

    elegem van belőle, ha jövőhét végére, ha nem oldódik meg akkor eladó egy gyűjtői kiadás
    valami összegért. :(((

  • r-chee

    őstag

    válasz Def26 #5198 üzenetére

    Nekem ma is már kétszer volt ez a probléma, hogy kifagyott, és csak CTRL+ALT+DEL-lel tudtam kilépni az asztalra :( . Meg egyszer volt játék végén, hogy beállt, de hangok mentek tovább, plusz tudtam forgatni tank gépfegyverét, de szerencsére továbblódult, és kiírta pontokat.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák