Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz sith7 #28933 üzenetére

    Elkezdtem olvasni a HSZ-eket mire de a 30. után összefolytak a betűk.é..elég volt az is. 3-as K/D a pálya szélső részén van NONAME szerón ahol lazán lehet innen mindenki 1. Borzalmas. Olyanokat csinált h csak néztem. Befut a házba másik szobában a gyerek látszik a monitoron a fél karakter fut tovább kap egy lövést és akkor veszi észre....ezt én sose tapasztaltam nála. Na mind1 én nagy ívben sz@rok a gépére a 150 fps-es 9800GT-re is. Számomra ennyi csak a saját fejemet cseszem, szét ezzel.

    HC vs SC:

    mind a 2 változaton mást mást tudsz megtanulni. SC-n megtanulsz lőni, kimozogni a lövésekből, meg merre kell futni HC-n taktikát, helyezkedést és a pontos lövést mivel ha mellé megy 2 golyó akkor már lehet h te kapod a 3.-at az enemytől.

  • ciry

    őstag

    válasz sith7 #28933 üzenetére

    Meg, hogy nem írogat fórumokba :))
    Lásd itt Bf2 topik...
    Ezt a 3.-as K/D-t (mint írtam is) nagyjából minden motivált(én már csak ritkán vagyok) 50-es közül 2/3 hozza ilyen gyengus szervereken.
    A bf.hu-n(ahova a legtöbbet járt interjúalanyunk), már csak a "sztárok", na Gyusza meg itt nyomott igen durvákat(nem 3-as k/d-t) [link], tökmindegy mekkora kisvilágbajnok volt a túloldalt.
    Felment Panama Canal "C" háztetőre, ember le nem tudta szedni onnan, hisz aki odaért, mar várta es pikk-pakk leverte. Úgy tudtam csak leszedni, hogy megvártam, míg az uav melle ér és meglőttem AT4-el a kezelőpultot.Ugyanez Laguna Alta-n pepitába, csak mortar hozta le, csipákat is leszedte világ végéről, nyilván azzal a méregdrága 17 collos 1280x1024-es felbontású crt monitoron könnyű lehet :D
    Hasonló 17-es volt az előző nekem, össze se lehet vetni a mostanival.
    Igen, meggyőzött :D

    [ Szerkesztve ]

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák