Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Xaels #28894 üzenetére

    A modern katonai felszerelések, mint kevlar egy bizonyos energiát tud elnyelni és bizonyos kalibert felfogni... Egy automata fegyver elé ne állj ki benne, mert kicsi az esélye annak, hogy túléled. Ugyanúgy át fog menni rajta az első golyó és game over ha szemtől szembe lőnek. Viszont sokat segíthetnek ha nem merőlegesen érkezik a golyó, a repeszek ellen, stb-stb. (de ettől még ha megküldenek egy m4-gyel kicsi az esélye annak, hogy a kevlar miatt éled túl :U ) Arról már ne is beszéljünk, hogy lmg-nél mi van... és ugye nincs is mindenhol, különben nem tudnának mozogni a katonák

    Amúgy érdekes a példád, mert sc-n is simán be lehet mindenkit lőni berettával, sőt van egy-két automata fegyver, aminél még hatékonyabb is... :U

    Én jobb szeretem a hc-t, de szerencsére bc2-ben nincs olyan nagy különbség sc és hc között, szépen hal az ellen és hc-n a nagy mapokon macerásabb kiszedni a kempereket.

    Apropó cod4... Nagyon sok hc szerón van killcam és megvan oldva a kemp... De még mw2-ben se okoz túl sok gondot hc mosh pit-n a kemp, mert a második kill után belezés van

    Amúgy sztem pont a hc szerver az, ami taktikusabb játékot igényel. Nem nagyon futkározhatsz a placc közepén vagy keménykedhetsz egy ablakban lmg-vel, mert pillanatok alatt jobb létre szenderítenek. Ezenfelül pontosan is kell céloznod, mert nincs második esély meg idő fél tárat elpumpálni egy enemy-be... (és sc-n is meghal ha csak a lábába engeded bele a 10 golyót)

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák