Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz sith7 #28038 üzenetére

    ahogy gondolod...próbáld meg csak a bc2-őt feltenni a vga driverrel.....sok jót nem fűzök hozzá.... :(
    de nálam se kék halál,fagyás,se laggolás nincs....szóval akkor a játékkal minden ok :DDD ,a hiba az ön készülékében lesz :))

    ma pl a dead rising2-vel akartam játszani,de a "program szabálytalan műveletet hajtott végre,ezért le állt" hibaüzenettel dobott az asztalra.pedig még egy hete játszottam vele és akkor semmi problem nem volt,most meg el sem indul,ez is WTF?
    le uninstalláltam,majd vissza,de ugyan ez....így nem játszok vele.... :( leszarom

  • haly

    őstag

    válasz sith7 #28038 üzenetére

    Nem tudom mennyire van igazad, vagy mennyire nincs. Több ezer ember eddig is mindig sírt, hogy laggosak a szerók. Én ma voltam fennt és tesóm csórta a netet routeren és még úgy sem akadt. Pedig (ha jól tom) 2mbit-es netem van. (200kb letöltés) Szóval a szerverekkel szerintem nincs baj. A kékhalálos dolog meg nekem is WTF, mert eddig baj volt most meg csak úgy megjavult, szóval nem tom. Minden esetre 100%, hogy a vidkari driver zavar be nálad. Az egy dolog, hogy most ez a ,,globális'' probléma is előjött a bc2-ben, de neked a vidkarival van baj. Drivert meg (nvidianál) csak ahhoz a vidkarihoz lehet letölteni ami épp a gépbe van. Hiába ugyan az a gyártó. Én újratenném a wint, és új drivert, meg a bc2-őt. 1 napot igénybe vesz, de hát utána jó lesz. Ha nem megy, akkor még bios resetet is próbáld meg. Nem vészes dolog, nem szabad tőle félni, mert ez csak a beállításokat teszi alaphelyzetbe. Pl a vidkari beállításait. Egyetlen kellemetlen dolog van benn, az az, hogy az órát is alaphelyzetbe rakja...
    ÉÉÉÉS: single megy? (most már 3szorra is nekifutok a kérdésnek xD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák