Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz szabi62 #27144 üzenetére

    Gratula Szabi úr küzd és jobb lesz napról napra.... és egy év után be is állitja a FOVot :)))

    szabi szerintem jövöre állitsd be a hangot is :D

    Zsé és madgie.... látom magam elött a felsorolt szitukat...... mindennapos.... mikor egyszere ketten lönek egy tankot becsapodik a két rakéta a tank segébe... robbanóperkel........és kérdezik persze 100%ról hogyan....

    akkor azok akik jönnek szembe Mg3mal és "elszabadul" a kezükben a fegyver és kb 2 golyóval találnak el ami 10et sebez talán marad 80%ék életem és olyan érzés mint Samuel Jacksonnak a ponyva regényben.....

    aztán látom magpiet ahogy rárakja a célt az UMPnél a távoli ellenfélre és elkezdi nyomni a gombot... és csodálkozik,hogy nem adja..... Sirva könyörgöm tanuljátok már meg ezt a játékot ahelyet,hogy szidnátok... ump távolra ha nem fél másodpercenként nyomkodod... akkor nem is fogja adni.....

    EBBEN A JÁTÉKBAN VAN SZÓRÁSA A FEGYVEREKNEK.... amire ráfoghatod,hogy persze az ellenfélnek nincs.... Nem csak ö megtanulja használni a fegyvereket... melyiknél kell lefelé huzni lövés közben melyiket milyen sebeségel kell nyomkodni...

    1 biztos itt hogy megynyomsz egy gombot és köpködöd a golyókat az nem müködik....
    de könyörgöm 1 év után nem a játék a hibás ezért... hanem aki nem tanul.....

    próbáljatok meg csak egy-két hétig a fejlődésre koncentrálni....
    és teljesen más lesz...

    mindig én vagyok a fekete bárány mert nem azt irom,hogy persze szar a játék... hanem,hogy ha megismersz egy játékot hallom a golyókat átlátom a szitukat érzem mi fog történi.... az kisördög a részletekben van....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák