Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Zolás #27141 üzenetére

    de kegyetlen hallod, olyan találat elveszések vannak, szembefutunk gyerekkel, mg3al sokkal előbb telibeszedem, lő 3at és meghalok... tank lőtt 1et 100% élete volt a tankomnak erre belehalok - 1 lövés; helit telibekapom t90el - füstfelhő, repül tovább, gránátot felém hajítják, látom h elgurul mellettem erre visszalagol és ko - omg wtf; .. tudjuk h ilyen téren kegyetlen szar ez a játék... ismételten megmutatta nekem ezt az oldalát, és annyira fel tud húzni mint az állat... olyan mintha az én tűzerőm fele akkora lenne az ellenfélé meg 3x akkora (50es pingű szerver! és EU-s!) nem hiszem h csak nálam ennyire tré ez a cucc :((

    10ből 8 ma wtf :F szitu volt, ezért sem értem h tisztán hogy a rák büdös fenébe lehet összelőni 2,5 feletti k/d-t, ilyen lagban lehetetlen.. nemhogy 2,5 felettit de jó ha 1es összejön ilyenkor - ebből meg nem jön ki az átlag 3 feletti... mind1, ügyes aki képes rá :DD :Y

    /muszáj volt kiadnom magamból a gőzt, mert taccsra vágott rendesen... abba is hagytam :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák