Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Sz. Géza #26945 üzenetére

    ez degáz, én meg nyomkodom mint a hülye, semmi reakció, azt hittem h kifogyott, de most h toltam du 1-2 kört vettem észre h nem fogyott ki mert elővettem másik fegyvert és azzal mentem, utána meg engedett vele lőni - remélem bf3 nem lesz ennyire lagos meg bugos mint ez

    vietnam után van esély rá :U

    egyik meccsen akkora nub csapatba kerültem h iszonyat, elkezdődik a meccs, erre gyerek megáll quaddal a bázis előtt, belelaggoltam és nem tudtam semerre sem menni - picit se voltam ideges, mondom *nyád - le akartam szállni mondom mérgemben leszedem! nagyon pipa voltam! erre leszállok quadról és elüt a bradley! :W
    F_Zolee-val játszottam csak ellenséges csapatban! mikor lett nála egy hely kapásból átálltam! annyira szar mikor a saját csapatod szó szerint hátráltat mint az állat! előző körben pl. atakama Deserten, beül squadtársam a zu93ba és lelő... egymást lődözték ezek a tirpákok... aztán mikor átálltam hozzá kapásból csináltam 3 defi killt - mintha 5 éves emberekkel játszottam volna

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák