Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz gergo0328 #26247 üzenetére

    Fú ma milyen jó 1-1,5 órát játszottam Hun4ce KisKovvy-val. Port Valdez-en kicsit baromi kemény volt...2-en előrerohantunk A-ra azt le is tettük...aztán jött a B.Én berohanok és azt látom előttem egy egész squad, ebből leszedtem 2-őt meghaltam. Kovy elbújt leéledtem és a spawnolokat próbáltam lelőni, sikerült is egy párat addig jöttek a többiek ez meg is lett.

    Jött a kövi. Én megfogtam a tankot és bementem és szétlőttem az út melletti pontot (asszem B) a másikat meg a fellendült csapat. Meghaltam itt is párszor de np sikerült az a lényeg.

    Aztán megint megkaparintottam a tankot de is mentem vele de szétlőttek. Gyalogosan is próbáltam de sehogy se jött össze ezért megfogtam az autót és bementem és elloptam a helit amiben egy csóka ült de nem szállt fel így kilőttem és elloptam majd szétlőttem a Bradley-t. Jött is kovvy le is tette a B-t és az A-t de a B-t leszedték mert nem tudtuk bevédtem de az A-ra már nem volt idejük. Letette még1X és felrobbant.

    Még mindig nálunk volt a heli az utolsó ponton is. de én írtam a csapattársamnak és kaptunk egy tracert így lezuhantunk. Pont beestem a B pontra és élesítettem de a csapat többi tagja le volt maradva ezért leszedték...Próbáltam tankkal felmenni. Kovvy le is tette én tankkal védtem de leszedték az életet 10%-ra így kiszálltam és szétlőttem a tankot h ne legyen az övéké.Élesítettük megint de leszedték és ki is nyírtak minket.Kezdőről kellett menni. Végigmentem a cső mellett és átfutottam A-ra észrevétlenül. letettem és addig Kovvy a megzavart enemy-k mellett letette B-t és felrobbant mind2 de vmi 10 ticketnél:D

    Mit ne mondjak izgalmas volt:D

Új hozzászólás Aktív témák