Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sontir Fel

    őstag

    válasz Xaels #23025 üzenetére

    Megnyugodtam. nem en voltam pancser. Igy mar ez a kedvenc vasam :C

    BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Xaels #23025 üzenetére

    Egyszer kijelentettem azt amit, mi a pöcsömet nem lehet ezen megérteni, hányszor írjam még le? nekem szemet szúrt ennyi.
    Mw2-re írtad hogy azok is mit műveltek, ez se különb, azt se kötelező megvenni 3 map ide vagy oda nem változtat a játékon semmit, attól még elcseszett marad a rendszer. Itt azért jöttek jól a mapok mert alapból kevés volt.
    Tudom nem adnák pénzért ha nem lenne rá kereslet, de legalább olyan kerülne pénzbe ami nyújt is valamit, amire rámondhatom hogy megéri, amúgy multis fps-hez meg nincs olyan tartalom amiért fizetni kéne, mert annyira kis dolgok. Mapot egy kis gyakorlással bárki megtanulhat csinálni, de ha nincs türelme ott vannak a modderek és tőlük van egy két igen jó map. Bennem lenne annyi ha már maga a játékkal is megszedtem magamat, hogy egy ilyet ingyen adok, ez a minimum, nem arra mennék rá ezek után hogy mégjobban kizsákmányoljam az embereket. Tényleg ilyen pár nap alatt pc-re átportolt skin packből akarnak mégjobban meggazdagodni? jó persze nem az ő hibájuk hogy a többség megveszi, röhögnek a markukba hogy ennyi embert ilyen jelentéktelen dolgokkal el lehet csábítani.
    Nyilván olyan kis kölykök veszik meg elsősorban akik egész nap gép előtt játszanak, kivétel van, de ők a célközösség, nekik valók ezek a dlc-k és ők tartják el ezeket a nagy cégeket.

    D1rect: Valószínűleg dvd tok és benne egy kód vagy egy ismertetőn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák